2020. August 12., Wednesday| Klára, Hilária, Diána
Tájékoztatás a Tiszacsegei Termálfürdő teljeskörű nyitásáról
Örömmel tájékoztatjuk Önöket arról, hogy 2020.08.08. (szombat) naptól kezdődően a megfelelő vízmintának köszönhetően Tiszacsegei Termálfürdő kis- és úszómedencéje, valamint kempingje is szeretettel várja régi és új vendégeit!
Tájékoztatás az úszótanfolyamról
A Tiszacsegei Fekete István Általános Iskola testnevelő tanárainak közreműködésével úszótanfolyam indul, amelynek időpontja 2020.08.11 (kedd) – 2020.08.15 (szombat).
Tájékoztató a Tiszacsegei Termálfürdő részleges nyitásáról
Örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy a Tiszacsegei Termálfürdő részleges nyitása 2020. augusztus 5-én 10:00-kor lesz.
Tájékoztatás földi szúnyoggyérítésről
A kezelés pontos időpontja: 2020. augusztus 6. napján, napnyugta utáni órákban. Rossz idő esetén a védekezés 2020. augusztus 7. vagy 8. napján, ugyanebben az időben kerül elvégzésre.
Tájékoztató légi szúnyoggyérítésről
A kezelés pontos időpontja: 2020. augusztus 03. napján, a napnyugtát megelőző 1,5 órában. Rossz idő esetén a védekezés 2020. augusztus 04. vagy 2020. augusztus 05. napján, ugyanebben az időben kerül elvégzésre.
Tájékoztató földi szúnyoggyérítésről
A kezelés pontos időpontja: 2020. július 28. napján, napnyugta utáni órákban.
Tájékoztatás a Tiszacsegei Termálfürdő nyitás csúszásáról
Tájékoztatjuk Önöket, hogy a mai napon értesültünk arról, hogy a 2020. augusztus 1-jére tervezett nyitás a vízminta kifogásolhatósága miatt előreláthatólag csúszik mindaddig, amíg a vízminta megfelelő nem lesz.
Tájékoztató földi szúnyoggyérítésről
A kezelés pontos időpontja: 2020. július 28. napján, napnyugta utáni órákban.
Tájékoztató a Tiszacsegei Termálstrand nyitásáról
Örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy a Tiszacsegei Termálfürdő 2020.08.01-jén megnyitja kapuit a fürdőzni vágyó vendégei előtt.
Lakossági tájékoztató az emlőszűrésről
Ezúton értesítjük a 45-65 év közötti tiszacsegei hölgyeket, hogy számukra 2020. augusztus 7-13. között Debrecenben emlőszűrővizsgálat szerveződik. A vizsgálat ingyenes.
E.ON üzemszünet értesítő
Áramszünet ideje: 2020.07.28., 9:00-16:00ig.
Tájékoztató légi szúnyoggyérítésről
A kezelés pontos időpontja: 2020. július 22. napján, a napnyugtát megelőző 1,5 órában. Rossz idő esetén a védekezés 2020. július 23-24. napján, ugyanebben az időben kerül elvégzésre.
Tájékoztatás a Központi Orvosi Ügyelet visszaköltözéséről
Tisztelettel tájékoztatom Önöket, hogy 2020. július 15. napjától a Központi Orvosi Ügyelet a 4066 Tiszacsege, Fő utca 42. szám alatti háziorvosi rendelőben rendel.
Igazgatási szünet a Tiszacsegei Polgármesteri Hivatalban
Tájékoztatjuk Önöket, hogy Tiszacsege Város Önkormányzatának Képviselő-testülete 7/2020. (I. 30.) KT. számú határozatával a Tiszacsegei Polgármesteri Hivatalban 2020. július 20. napjától 2020. július 31. napjáig tartó igazgatási szünetet rendelt el, mely időszak alatt az ügyfélfogadás szünetel.
Tájékoztató földi szúnyoggyérítésről
Ezúton értesítjük a lakosságot, hogy településünk területén földi úton történő szúnyoggyérítés kerül elvégzésre. A kezelés pontos időpontja: 2020. július 7. napján, napnyugta utáni órákban. Rossz idő esetén a védekezés 2020. július 8-9. napján, ugyanebben az időben kerül elvégzésre.
A lakosság tűzmegelőzési ismereteinek felmérése és fejlesztése
Az Országos Tűzoltósági Főfelügyelőség (OTF) a lakosság tűzmegelőzési ismereteinek felmérése és fejlesztése céljából online felületen kitölthető interaktív tűzvédelmi teszteket készített, illetve továbbiakat készít.
E.ON üzemszünet értesítő
Tájékoztatjuk önöket, hogy településükön tervezett áramszünet lesz.
Összefogással a gyermekekért, a Kárpát-medencei magyarságért
Kérjük, csatlakozzon Ön is a Magyar Örökség díjas programhoz, a búzagyűjtéshez, mely idén, Trianon után száz évvel, immár tizedik alkalommal kerül meghirdetésre!
Tájékoztató a Polgármesteri Hivatal ügyfélfogadás szüneteléséről
Tájékoztatjuk Önöket, hogy áramszünet miatt a Tiszacsegei Polgármesteri Hivatalban 2020. július 2. napján (csütörtökön) az ügyfélfogadás szünetel.
Tájékoztató a „Nyári diákmunka 2020." program indításáról
A 2013-2019-es évekhez hasonlóan az Innovációs és Technológiai Minisztérium koordinálása mellett az állami foglalkoztatási szervként eljáró fővárosi/megyei kormányhivatalok és az állami foglalkoztatási szervként eljáró járási hivatalok megvalósításával „Nyári diákmunka 2020" elnevezéssel munkaerőpiaci programot indítanak. 

Tájékoztató a Tiszacsegei Termálstrand nyitásáról

Created at: 2 weeks ago | Updated at: 1 week ago

Tisztelt Tiszacsegei lakosság! Kedves vendégeink!

Örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy a Tiszacsegei Termálfürdő 2020.08.01-jén megnyitja kapuit a fürdőzni vágyó vendégei előtt. Türelmüknek köszönhetően a Tiszacsegei Termálfürdő már biztonságosan tudja fogadni a tisztelt vendégeket, hiszen több éves elmulasztott karbantartást hajtottunk végre az elmúlt hónapokban – elsősorban a meglévő technológia és eszközök, különös tekintettel a villamossági és épületgépészeti téren.

Tekintettel a zárva tartás okozta kellemetlenségekre, 2020. augusztus 1-jén (szombaton) és 2-án (vasárnap) a belépés ingyenes az állandó, illetve ideiglenes tiszacsegei lakcímmel rendelkező vendégeink számára! E jogosultságukat a lakcímkártyájuk felmutatásával tudják igazolni a pénztárnál. Egy lakcímkártyával csak egy fő léphet be térítésmentesen a fürdő területére.

A fürdő nyitvartása a következőképpen módosult:

  • Hétfő: Zárva
  • Kedd: 10:00 - 20:00
  • Szerda: 10:00 - 20:00
  • Csütörtök: 10:00 - 20:00
  • Péntek: 10:00 - 20:00
  • Szombat: 10:00 - 20:00
  • Vasárnap: 10:00 - 20:00

 

Örömmel tájékoztatom azon tiszacsegei állandó vagy ideiglenes lakcímmel rendelkező nyugdíjas korú lakosait, hogy minden hét pénteki napján – lakcímkártyájuk bemutatásával – térítésmentesen léphetnek be a fürdő területére. Tartozunk ennyivel idős lakosaink felé, akik áldozatos munkájukkal felépítették azt a jövőt Tiszacsegén, amit mi jelennek hívunk és amire építkezve mi, együtt tovább építhetjük városunk jövőjét. Köszönettel tartozunk Önöknek, kívánom hogy a gyógyvizünk egészséges és hosszú élethez segítse hozzá Önöket szerető családjuk és barátaik körében.
Felhívom a figyelmüket, hogy a 2019. október 13-a előtt kiadott úgynevezett „tiszteletjegyek” hatályukat vesztették, vendégeinkre a mindenkor hatályos belépőjegy árak érvényesek.

Jegyárainkon nem változtattunk, a 2019-ben megismert árakon válthatják meg belépőiket, illetve vehetik igénybe az elérhető szolgáltatásokat. Tájékoztatom Önöket, hogy a hideg vizes úszómedence, illetve a hideg vizes kismedence várhatóan egy hét csúszással fog megnyitni.

Kellemes fürdőzést, jó időtöltés kívánok Önöknek! Kívánom, hogy messze földön híres gyógyvizünk hatásait mihamarabb a saját bőrükön tapasztalják meg és kellemes élményekkel gazdagodva emlékezzenek az itt töltött időkre.


 

Tiszacsege, 2020. 07. 27.

Fekete Gergő s.k.
Polgármester